Tartalomjegyzék:

Videó: Hogyan Lehet Nyerni A Dominóban

Videó: Hogyan lehet nyerni a lottón? 2024, Április
Anonim

Az emberek körében jól ismert és népszerű játékok között a dominó különösen népszerű - nehéz olyan embert találni, aki soha nem játszana dominót és nem győzné le az ellenfeleket a kocka mozgatásával. A dominó megnyerése első pillantásra nem nehéz, de sokféle lehetőség kínálkozik a játékra, és fontolóra vehet néhány stratégiát, amelyek növelik a győzelem esélyét.

Hogyan lehet nyerni a dominóban

Utasítás

1. lépés

A játékszabályok szerint mindegyik játékos hét zárt és egymással keveredő dominót választ, és további célja a játékban a 6: 6 és a 0: 0 kockák egyidejű megjelenítése, ezzel győztes helyzetet teremtve.

2. lépés

Ha két dobása van a kockadobozban, akkor joga van mindkét bevételt táblára tenni, vagy az egyik bevételt tartalékként megtarthatja a második beállításával. Elsőként az a játékos megy, akinek 1: 1 kocka van a szettben. Ha négy ember játszik dominót, a mozgás joga az első játékostól az óramutató járásával megegyező irányba a második, a harmadik és a negyediké válik.

3. lépés

Helyezze el a csontokat úgy, hogy a következő lépésnél a következő csont tapadjon az előzőhöz. Ha 6: 6-ot, majd 0: 0-t dobsz, akkor megnyeri a játékot és megkapja a tábornoki rangot. Ha csak egy kockát tesz ki 0: 0 arányban, akkor tiszt rangot kap. Így a játékban a taktikának arra kell törekednie, hogy megszerezze a tábornok vagy a tiszt rangját, ami azt jelenti, hogy olyan győztes helyzetet kell teremteni, amely ilyen lehetőséget nyújt Önnek.

4. lépés

Annak ellenére, hogy a játékszabályok tiltják a játékosok közötti megállapodásokat, előzetesen megállapodhat a partnerével néhány jelzésről, vagy bármilyen játékhelyzetre jellemző viselkedést alakíthat ki, és ezt a viselkedést más játékosokban is követheti.

5. lépés

Minden játékkörben próbáld meg megjegyezni ellenfeleid mozdulatait, valamint partnered mozdulatait. Ha négyet játszik, akkor azt is el kell döntenie, hogy melyik párja és partnere lesz a játék vezetője. Miután azonosított egy vezetőt, ne jelölje be újra a játék során - a vezetőnek a játék során ugyanazon kell maradnia.

6. lépés

Figyeld ellenfeleid csontjait, próbáld kiszámolni a győztes párosok 0: 0 és 6: 6 helyét. Ha az ellenfelek gyakran elmulasztották a mozdulatokat, vagy nagy kockákkal játszottak, akkor megnő a „hal” megjelenésének esélye, ami az ellenfelek elvesztéséhez vezethet.